İL BAŞKANLARI TOPLANTISI

İL BAŞKANLARI TOPLANTISI

İL BAŞKANLARI TOPLANTISI

Genel Başkanımız Sayın İrfan UZUN 27 OCAK 2020 de Hampton by Hilton Otelde yapılan il başkanları toplantısından.

"24 Ocak  saat  20.55 de Elazığ ili Sivrice ilçesi merkezli yaşanan ve çevre illerin tamamında hissedilen 6.8 şiddetindeki deprem dolayısıyla başta Elazığ ve Malatya illerimiz olmak üzere tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun diyorum. Tüm dualarımız, kalbimiz sizlerle. Allah bir daha böyle afetler yaşatmasın. Depremde hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah'tan rahmet, yaralananlara acil şifalar diliyorum

Acımız var sevgili ülkem! Elazığ ve Malatya İllerimizde Canlar Yitirdik. Binlerce İnsanımız eksi 15 dereceye ulaşan soğukta Yüreklerindeki acı ile bi çare sizi beklemekte. Haydi güzel ülkem, ensar Ülkem! kardeş Ülkem! Bu gün bir olalım  yaralar saralım. Bu gün Birlik olalım Elazığ ve Malatya’mızı yalnız bırakmayalım. BİZİM varlığımıza bu gün ihtiyaç duyan kardeşlerimize maddi manevi Yardımcı olalım. Birlik, kardeşlik içinde daha güçlü yarınlar için yardımlaşmaya önem gösterelim.  Fazlamız olan eşyamızı paylaşalım, yarasını saracak maddi yardımlarda bulunalım.

Biz ülkemiz için ilk önceliğimiz eğitim ve kentsel dönüşüm olacak. Canlar bu kadar yanmayacak depreme savaş açacağız, Bilim adamlarıyla görüşüp gerekirse fay hatlarındaki yerleşim yerlerini kaldırıp daha emniyetli yerlere kuracağız.

Türk yazılımcı geçlerimizi yetiştirip. Tek çatı altında toplayıp kandilli rasathanesi bünyesinde geliştireceğimiz yazılımla depremi bırakın saatler öncesinden günler öncesinden tespit eden yerli ve milli yazılımlar geliştiricez

Kıymetli İl Başkanlarım,

Sevgili Yol Ve Dava Arkadaşlarım,

Sizleri en içten duygularımla, özlemle, muhabbetle selamlıyorum.  Toplantımızın ülkemiz, milletimiz, partimiz için hayırlara vesile olmasını Rabbimden niyaz ediyorum.

Adalet Birlik Partisi  1. Olağan Kongre sürecini belirlediğimiz takvime uygun şekilde sürdürüyoruz. Mayıs ayında inşallah belde kongreleriyle sürece başlıyoruz. Ardından Haziran ayı ile birlikte ilçe kongrelerimize geçiyoruz. Yaz sonuna doğru il kongrelerimizi başlatacak ve inşallah yılsonuna kadar da tamamlayacağız.

Değerli Kardeşlerim.

Adalet Birlik Partisi malum genç ve dinamik bir yapıdır. Yeni görev alan, görev değişikliği yapan kardeşlerimiz bu dinamizmin birer parçasıdır. Hangi seviyede olursa olsun bu çatı altında vazife üstlenen tüm kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum.

Önceki haftalarda geçmişten bugüne davamıza hizmet etmiş tüm il başkanlarımızla bir araya geldik. Sağ olsunlar kuruluşundan şimdiye kadar partimizde il başkanlığı görevi üstlenmiş hemen hemen tüm kardeşlerimiz toplantımıza iştirak etti. İnşallah bu tür buluşmaları devam ettireceğiz. Zaman zaman bunları ben yapacağım, zaman zaman Başkanvekilim yapacak ve bir de tabii ilgili birim başkanlarımız da bu toplantıları düzenleyecekler.

Adalet Birlik Partisi’nde eski diye bir kavram yoktur. Her Adalet Birlik Partili son nefesine kadar bu kutlu davanın mensubudur. Çok iyi bilinmelidirki; Partimizde sadece görev değişikliği olur.

Teşkilatlarımızda, Allah’ın izni ile seçimlerde kazanacağımız belediyelerimizde, meclisimizde sorumluluk üstlenecek tüm arkadaşlarımızla farklı konumlarda birlikte çalışmayı sürdüreceğiz. Görevine devam edecek ve değişecek teşkilatlarımızla ilgili çalışmalarımızı belirli bir safhaya getirdik. Bu süreçte istifa ederek teşkilatlarının yeniden yapılandırılmasına katkıda bulunan kardeşlerime de ayrıca teşekkür ediyorum. Yeni görev alan ve alacak olan kardeşlerimize de şimdiden muvaffakiyetler diliyorum. İnşallah bu süreci tam bir dayanışma içinde adalet, birlik ve kardeşlik hukukunu gözeterek başarıyla yürüteceğiz.

Her zaman söylediğim gibi, Adalet Birlik Partinin gerçek sahibi millettir. Bunun için teşkilatlarımızın milletimizle en güzel kucaklaşmayı sağlayacak isimlerden oluşması gerekiyor. Adalet Birlik Parti’sinde ilçe başkanı, il başkanı, yönetim kurulu üyesi, belediye başkanı, milletvekili olmak demek, günün 24 saati milletin emrinde olmak demektir. Böyle bir çalışma temposunu göze alamayan bu tür görevlere de talip olmamalıdır.

Millete hizmet etmek yük değil, şereflerin en büyüğüdür. Bizim milletimiz; kendisine yapılan hiçbir hizmeti unutmaz, bu hissiyatını hem gönlünde yaşatır, hem de önüne geldiğinde sandıktaki seçim  iradesiyle ortaya koyar. Adalet Birlik Partisi kimliğiyle milletimizle muhatap olan her kardeşimizin bu gerçekler ışığında çalışmalarını yürütmesi gerekiyor. Özellikle 2023 seçimlerinin sandık-sandık, mahalle-mahalle, ilçe-ilçe tetkik ederek, inançla azimle çalışmamız şart olmuştur. Hergün seçim varmış gibi çalışmalar yapmanızı gönülden istiyorum.  Partimizi tanıtmak için halkımıza çağrıda bulunalım. Konuştuğumuz komşularımıza, arkadaşlarımıza Genel Başkanımız İrfan UZUN’u tanıtalım. Görüşme yaptığınız her vatandaşa sosyal medyadan Partimizi incelemesini isteyin. Google ve youtube arama motorlarına il başkanları, teknoloji konuşması, gençliğe çağrı gibi halka seslendiğimiz videoların en üst sıralarda yer aldığını gösterin. Partimizin sosyal medya platformunda en çok ziyaret edilen siyasi oluşum olduğundan gönül rahatlığı ile söyleyin. Yeni bir geleceğin mümkün olduğunu, bu geleceğin Adalet birlik Partisinin genç ve özgür kadroları ile gerçekleşeceğini anlatınız.

Çok sevgili Adalet Birlik Partisi İl Başkanları ve üyeleri; Partimize 7’den 70’e tüm milletin sahip çıkması adına hareket ederek, vizyonumuzu, misyonumuzu herkesle sabır ve sebat ile paylaşmak için benimle beraber gelecek nesillere bırakabileceğimiz en iyi Türkiye için çalışarak kendi geleceğine yardımcı ol.

2023 de yapılacak Genel seçimi hep beraber 86 Milyon olarak kazanacağız ve hep birlikte Türkiye’nin gücünü Dünyaya göstereceğiz.

Önümüzde çok yolumuz, yapacak çok işimiz var. Şayet her yerde yarın seçim olacakmış gibi oyumuzu yükseltmek, hele hele gelecek seçimlerde milletvekili ve belediye başkanı sayımızı en yüksek seviyeye çıkartmak için çok ama çok çalışmamız gerekli. Tüm il ve ilçe başkanlarımın Partimize üye kaydı yapmalarını özellikle talep ediyorum.

Hiçbir şey yok gibi hareket edemeyiz. Bu tür yerlerde önce teşhisi doğru koyacağız, sonra da en ideal çözümü hayata geçireceğiz.

Teşkilat Başkanlığımız başta olmak üzere Genel Merkezimizdeki tüm birimlerimizin bu konudaki çalışmalarını titizlikle yürüttüklerine inanıyorum.

Başkanlarım; Adalet Birlik Partisi Türkiyenin içinde bulunduğu her sorunu öncelik olarak görmekte ve çözüme yönelik projeler oluşturmaktadır. Bu doğrultuda Gıda sağlığı ve Gıda güvenliği gibi yaşamsal faaliyetlerimizin temel taşını oluşturan bu birimleri top yekün düzenleyeceğiz. Ekonomik sebeplerle köylerinden koparılmış olan insanlarımızı tekrar toprağı ve hayvanları ile buluşturacak Köykent projesini hayata geçireceğiz.

Kardeşlerim ÖNCE ALLAH’A SONRA KENDİNE İNAN, ALLAH SENİNLE İSE İMKANSIZ YOKTUR.

Rabbim Milletimi korusun. Rabbim Türkiye’yi korusun.

Çalışmaya bugünden başlayalım. HERŞEY DAHA GÜZEL YARINLAR İÇİN"

 

https://twitter.com/irfanuzunn

https://www.facebook.com/irfann.uzun/

 

Bir yanıt yazın