Adalet Birlik Partisi Genel Başkanı İrfan Uzun’dan Teşkilatlarına mesaj!

irfanuzun

Adalet Birlik Partisi benim değil, bizlerin partisidir. Dedi.

Kazanmadık gönül bırakmayacağız. Gece gündüz çalışacağız. Eksiklerimizi tamamlayacağız. Çok yatırım yapacağız. Bir göreve çok kişi talip olur, bir kişi sonunda üstlenir. Tüm teşkilatlarımızda onun yanında saf tutar. Kendi adaymış gibi çalışır. Kim ki ben aday olmadım diyerek çalışmıyorsa, o kişi zaten hiçbir zaman AB Partili olamamış demektir.

Genel Başkan olarak bu konuda kararlıyım. Milletimizin bizden beklentilerini karşılayabilecek donanımı sağlayacak arkadaşlarımızla yola çıkıyoruz.
Milletin partisi olan Adalet Birlik Partisi’nin bir parçası olmanızdan gurur duyduğumu ifade etmek isterim. Adalet Birlik Partisi olarak milletimizden aldığımız büyük güç ile bu yola çıktık. Adalet Birlik Partisi kurulduğu günden itibaren büyük reformlara imza atmak ve Türkiye’de ulaşılmaz bir gelişim ve değişime başlamak için yola çıkmıştır. Adalet Birlik Partisi üyesi olmak büyük Türkiye sevdalısı olmaktır. Bu sevda ile görev yaptığımız her alanda Türk milletimizin hizmetkârı olmayı sürdüreceğiz. Adalet Birlik Partisi 7’den 70’e, büyükten küçüğe, her yaştan, her bölgeden, her şehirden insanlarımızın yegâne gelecek umududur.

Adalet Birlik Partisinde Çalışacak kim olursa olsun hepsine kapımızı açacağız. Bu kapı şuanda görev mahallinde olanlara ait bir kapı değildir. Kapımız hep açık olacak. Çünkü bu kapı görül kapısıdır. Gönül kapısı gönül koymaya gelmez. Adalet Birlik Partisi teşkilatlarında görev alacak kişilerin davanın ve milletin adamı olması şarttır. Bir kez daha altını çizerek ifade ediyorum, davası olmayan ve bulunduğu yerde milletimizi kucaklayamayan hiç kimse Adalet Birlik Partisinde yöneticilik yapamaz. Tüm arkadaşlarımdan ilçe ve il teşkilatlarımızdan bu vasıflara uygun kadroların görev alması için gayret göstermelerini ve bu yönde katkı sunmalarını arzu ediyorum. Millet bizden bunu bekliyor. Onun için ben partimizin kuruluşunda emeği geçen tüm kardeşlerime vefa borcumuzun olduğuna inanıyorum. Biz onları hiçbir zaman kapıda bırakamayız. Onlarla beraber bu yolculuğu devam ettireceğiz.

Adalet Birlik Partisi, halka hizmet hakka hizmet anlayışı ile çizgisinden asla sapmadan yoluna devam edecektir. Bu çizgide Ülke genelinde Partimize gönül veren Parti kurucu üyelerine, Merkez Karar Yönetim Kurulumuza, Merkez Disiplin Kurulumuza, Kadın Kolları başkanımıza, Gençlik Kolları Başkanımıza, Engelli Kolları Başkanımıza, Tüm İlçe ve İl Başkanlarıma, teşkilatlarımıza saygı ve sevgilerimi sunuyor hepsini yürekten tekrar tebrik ediyorum. Partimiz hedeflerine adım adım ilerlemektedir. İnşallah bu yolda çizdiğimiz hedeflerimize milletimizle beraber ulaşacağız. EVET YAPABİLİRİZ.

Bir yanıt yazın