KEMAL-CEBECI

KEMAL CEBECİ

HALKLA İLİŞKİLER BAŞKANI

Telefon : 03124320661 Dahili No: 416

Adalet Birlik Partisi

HALKLA İLİŞKİLER BAŞKANI

Telefon : 03124320661 Dahili No: 416

HAKKINDA

19 nisan 1974 te Zonguldak Ereğli de dünyaya geldi. İlk orta eğitimini Kandilli'de , lise eğitimini Ereğli de yaptı. Lise õğreniminden sonra 1994- 1996 yılları arasında İstanbul da AEG-ETİ Şirketinde Elektrik teknikeri olarak görev yaptı. 1998 - 2011 yılları arasında ticarete atılıp, Elektrik - Elektronik teknik servisliği , Market İşletmeciliği , Ödeme ve iletişim Bayiliği gibi değişik alanlarda Ereğli de hizmet verdi. 2012 yılında Ereğli Demir Çelik Fabrikaları OYAK PAZARLAMA Şirketinde Ambar Stok Görevlisi olarak başladığı işe halen devam etmektedir. 2020 yılında ADALET BİRLİK PARTİSİ HALKLA İLİŞKİLERDEN SORUMLU Genel Başkan Yardımcılığına getirilmiştir.

GÖREV VE YETKİLERİ

  • Partinin Halk ile ilişkilerini düzenler.
  • Halk yararına yapılan toplantı, festival, piknik gibi etkinliklerine parti adına katılır, gerekirse ortak çalışmalar yapar.
  • Teşkilat mensuplarına halkla ilişkiler konusunda eğitim programları hazırlar.
  • Parti üyelerine veya halka yönelik sosyal ve sanatsal etkinlikler düzenler, mitingler ve salon toplantılarını Tanıtım ve Medya Başkanlığı ile birlikte yapar.
  • Esnaf ve sivil toplum kuruluşlarına ziyaretler düzenleyerek hem partimizin amaç ve çalışmalarını anlatır hem de onların beklenti ve görüşlerini tespit edip raporlandırır.
  • Vatandaşların parti ile olan ilişkilerini düzenlemek, onların sorunlarını isteklerini tespit edip ilgili yerlere ulaştırmak için kurulmuş olan –AB Parti İletişim Merkezi- Akim ‘i kurulmasını ve çalıştırılmasını sağlar.
  • Bayramlarda bayramlaşma programları düzenler, diğer siyasi partilere, sivil toplum kuruluşlarına bayramlaşma ziyaretleri yapar; huzurevi, kimsesizler yurdu gibi sosyal amaçlı kurumlara da Sosyal Politikalar Birimi ile birlikte ortak ziyaretlerde bulunur.

GÖREVLENDİRME

Genel Merkez Halkla İlişkiler Birim Başkanı—İl Sivil Toplum Ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı— İlçe Sivil Toplum Ve Halkla İlişkiler Başkanı -Belde Sivil Toplum Ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı—Mahalle Temsilcisi

RAPORLAMA

Mahalle Temsilcisi—Belde Sivil Toplum Ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı-İlçe Sivil Toplum Ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı—İl Sivil Toplum Ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı- Genel Merkez Halkla İlişkiler Birim Başkanı