canerBAYER

Caner BAYER

Genel Başkan Vekili

AR-GE BAŞKANI

 

22 Aralık 1979 Yılanda Amasya’ da doğdu. İlk Öğretimini Samsun’da tamamladı. Şuan Eskişehir Üniversitesi Halkla İlşkiler Bölümü ve Çanakkale Üniversitesi İşletme Yönetimi Bölümünde öğrenimi devam etmektedir. Özel Bankalarda Yönetici olarak görevler yapmıştır. 2016 itibariyle kendi Danışmanlık şirketini kurmuş ve çalışma hayatına burada devam etmektedir. Kendisi evli ve iki çocuk babasıdır. . Adalet Birlik Partisi Genel Başkan vekilliği ve ARGE Başkanlığını yürütmektedir.

 

Adalet Birlik Partisi

AR-GE BAŞKANI

Caner BAYER

 

ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME

FAALİYETLERİ BİRİM BAŞKANI

GÖREV VE YETKİLERİ

  • Bilgi ve iletişim teknolojilerini inceleyip partinin bu çalışmalardan yararlanması için çalışmalar yapar.
  • Teşkilat adına kurulmuş internet sitelerini kurumsal kimliğe uygun olarak düzenlenmesini ve takibini Tanıtım ve Medya Başkanlığı ve Sekreterya birimi ile birlikte yapar.
  • Parti içi eğitim programlarının altyapısını oluşturur.
  • Kamuoyu araştırmaları yapar.
  • Seçim çalışmalarında kullanmak için önceki seçim sonuçlarının analizlerini yapar.
  • Parti çalışmalarının daha etkili yürütülmesi için gerekli teknolojik altyapıyı ve teknikleri geliştirir ve uygular. Bunun için eğitimler düzenler.

GÖREVLENDİRME

Genel Merkez Araştırma Ve Geliştirme Faaliyetleri Birim Başkanı—İl Araştırma Ve Geliştirme Faaliyetleri Birim Başkanı—İlçe Araştırma Ve Geliştirme Faaliyetleri Birim Başkanı -Belde Araştırma Ve Geliştirme Faaliyetleri Birim Başkanı—Mahalle Temsilcisi

RAPORLAMA

Mahalle Temsilcisi—Belde Araştırma Ve Geliştirme Faaliyetleri Birim Başkanı-İlçe Araştırma Ve Geliştirme Faaliyetleri Birim Başkanı—İl Araştırma Ve Geliştirme Faaliyetleri Birim Başkanı-Genel Merkez Araştırma Ve Geliştirme Faaliyetleri Birim Başkanı